Start List
DECA (New Race 2025)
DECA continuous (New race 2025)
(NEW RACE 2025)
DECA day (New race 2025)
(NEW RACE 2025)
6X split (combiné) : 3x « day » + 3x « continuous »
6X split (Next race 2025)
(NEXT RACE 2025)
Quintuple (WORLD CHAMPIONSHIP IUTA 2024)
Quintuple continuous (World Cup IUTA 2024) + (WORLD CHAMPIONSHIP IUTA 2024)
- VANTHUYNE Kenneth (BELGIUM)
- CHAMPTOUSSEL Christian (FRANCE 90)
- BUTUC Marius (ROMANIA)
- SELOI Emmanuel (FRANCE 73)
- ANDRZEJEWSKI Piotr (POLAND)
- BONNE Matthieu (BELGIUM)
- JAGASITS Tamas (HUNGARY)
- TRISTANT Goulwenn (FRANCE 78)
- GOBBELS Bernd (GERMANY)
- HANSEN Kim (DENMARK)
- ZANETTI Luca (ITALY)
- CAMIN Guillaume (FRANCE 83)
- SPITERI Fabio (MALTA)
- LYKOMSKI Piotr (POLAND)
- ZAJAC Tomasz (POLAND)
- FAELDONIA Joseph (UNITED KINGDOM)
- DENEYER Julien (BELGIUM)
- MARLIER Sébastien (BELGIUM)
- PROBST Joachim (FRANCE 72)
- LUBERT Jean-Pascal (FRANCE 92)
- GODOU Jean-Christophe (FRANCE 28)
- GALL Rafal (POLAND)
- WAROT Come (FRANCE 62)
- HENNING Rosqvist (DENMARK)
- HASSELBALCH Morten (DENMARK)
- SCOLAS Etienne (BELGIUM)
- HOLZNER Alexander (AUSTRIA)
- LUS Tomasz (POLAND)
- BRZEK Szymon (POLAND)
- VINZENT Tristan (GERMANY)
- TRISTANT Goulwenn (FRANCE 78)
- GARMUS Mindaugas (LITHUANIA)
- RODRIGUEZ Jorge-Ariel (ARGENTINA)
- HERTEL Mareile (GERMANY)
- HURLIMANN Eva (SWITZERLAND)
- HILL Shanda (CANADA)
- HEPO-OJA Nuppu (FINLAND)
- MEIXNER Xandi (AUSTRIA)
- RANCEVA Alina (LITHUANIA)
- CAMOS WIEWEL Jacky (SPAIN)
- OLIVER Suraya (UNITED KINGDOM)
- GOTTLEUBER Rita (GERMANY)
- TRZETRZELEWSKA Ewa (POLAND)
- OLIWIA Ruson (POLAND)
- SCHREIBER Margit (GERMANY)
Quintuple day (Next race 2025)
(NEXT RACE 2025)
Triple
Triple continuous (World Cup IUTA 2024)
- KRUCZEK Tomasz (POLAND)
- HOHE-DORST Mark (GERMANY)
- RENOUF Sébastien (FRANCE 57)
- ANSTETT Jean Philippe (FRANCE 54)
- RAPHAEL Romain (FRANCE 07)
- CHARLES Nicolas (FRANCE 05)
- VOZ Simon (FRANCE 70)
- DEKOVSKA-JINDRA Magdalena (AUSTRIA)
Triple day (World Cup IUTA 2024)
- BRACKMANN Thomas (GERMANY)
- COUTURET Richard (FRANCE 21)
- KELLEY Brad (USA)
- ROKOB Jozsef (HUNGARY)
Double
Double continuous Solo (World Cup IUTA 2024)
- GLOBISCH Kornel (GERMANY)
- KALINOWSKI Juliusz (POLAND)
- VUYLSTEKE Maximilien (FRANCE ALSACE JETTINGEN 68)
- DE CREMER Fabian (BELGIUM)
- ATTARD Anthony (MALTA)
- MOINEAU Stéphane (FRANCE 53)
- MARTINEZ François (FRANCE ALSACE SPECHBACH 68)
- MORETTO Andréa (ITALY)
- HYOT Sylvain (FRANCE 21)
- FAURE Patrick (FRANCE 86)
- BRACQ Nicolas (FRANCE 59)
- KOCH Przemek (POLAND)
- DEBSKI Marcin (POLAND)
- BEAUMONT Anthony Lee (UNITED KINGDOM)
- BOUTREAU Pascal (FRANCE 78)
- PUC Adrian (POLAND)
- SCHREIBER Frank (GERMANY)
- CHARIE Stéphane (FRANCE 85)
- GOHN Magnus (GERMANY)
- DE CREMER Fabian (BELGIUM)
- OLIVEROS Vincent (FRANCE 84)
- AZZOPARDI MAZUR Yuliya (UKRAINE)
- MARTINEZ Françoise (FRANCE ALSACE SPECHBACH 68)
- WASIK Marta (POLAND)
Double day Solo (World Cup IUTA 2024)
- KENDRA Pavlo (POLAND)
- BELA Gyory (HUNGARY)
- GAY Pierre Antoine (FRANCE 25)
Double relay
(NEXT RACE 2025)
Ultra run
Challenge 10 marathons (New race 2025)
(NEW RACE 2025)
Challenge 5 marathons
- GRAVIER Nicolas (FRANCE 08)
- ANDRIANANTOANDRO Joël (FRANCE 18)
- FONNE Patrick (FRANCE )
- MICHEAU Franck (FRANCE 17)
- AMARAL Victor (FRANCE 31)
- MESTRE Tun (LUXEMBOURG)
- BILLAUD Jean Marie (FRANCE 94)
- LAURENT Dominique (FRANCE 33)
- COURTOIS Vincent (FRANCE 80)
- ESPRIT Jean-Pierre (FRANCE 78)
- LOUIS Joël (FRANCE 35)
- MOLIMARD Philippe (FRANCE 34)
- RIQUELME Alain (FRANCE 16)
- MOREL Grégory (FRANCE 78)
- HERMES Sophie (LUXEMBOURG)
- SABIN Marjorie (FRANCE 86)
- GAUGUELIN Claudine (FRANCE 31)
Marathon individuel
- RICHTER Philippe (TRIPLE MARATHON) (Day 1/3/5) (FRANCE 86)
- DELISLE Alice ( TRIPLE MARATHON) (Day 3/4/5) (FRANCE 27)
- NOGUEIRA Philippe (DOUBLE MARATHON) (Day 3/4) (FRANCE 33)
- ZAHRADNIK Heiko ( DOUBLE MARATHON) (Day 4/5) (GERMANY)
- NOGUEIRA Valérie ( MARATHON) (Day 3) (FRANCE 33)
24H Run
- OTT David (FRANCE ALSACE COLMAR 68)
- CHEVRIER Lionel (FRANCE 54)
- KLEIN Remy (FRANCE 54)
- MILANO Patrick (FRANCE ALSACE FORTSCHWIHR 68)
- LEGEAY Dominique (FRANCE ALSACE SUNDHOFFEN 68)
- REIMLINGER Baptiste (FRANCE ALSACE STRASBOURG 67)
- CHENAL Pascal (FRANCE ALSACE LABAROCHE 68)
- CREFCOEUR Laurent (FRANCE 54)
- VIZZARRI Lina (FRANCE ALSACE COLMAR 68)
- AUBERT Nathalie (FRANCE ALSACE COLMAR 68)
- WILLM Laurence (FRANCE ALSACE MUHLBACH 68)
- ROTH Chrystelle (FRANCE 57)
- CARLIER Emmanuelle (FRANCE 54)